registrace

home   o fanaticos

Report ze zápasu se Sigmou Olomouc

úterý, 19.10.2010 13:34

Ve dvanáctém kole Gambrinus ligy přijíždí na Slovácko olomoucká Sigma. Utkání je ovlivněno brzkou brankou, když hned ve 3. minutě inkasujeme a dlouho trvá, než se vzpamatujeme. V závěru prvního poločasu si vytváříme tlak, ale bohužel se nám nedaří dostat do finální části a když už ano, tak vše jistí vynikající Drobisz. Ve druhém poločase dostáváme druhý kousek a už je to jenom křeč.

Podobné články

DIVÁCI: Na stadion dorazilo i přes pondělní televizní termín více jak pět tisíc fanoušků, kteří tentokrát neměli příliš mnoho důvodů k radosti, ale i tak byla atmosféra na stadionu velmi slušná. V sektoru hostí bylo prodáno 141 vstupenek.

ULTRAS: Při nástupu hráčů jsou prezentovány nové mávací vlaječky a efekt je slušný a jako vždy jsou připraveny obouručky. Sigma nás v sobotu na svých fanouškovských stránkách představuje ve stylu Slovácko sa nesúdí a tak nová vlajka v tomto duchu „Host do domu čagan do ruky“ kde je na jedné straně Jura Klásek a na druhé Matúš Pagáč, se k tomu přímo hodí. Ve druhém poločase je navíc vytažen samotný stařeček Pagáč s čaganem v ruce. Bohužel tentokrát k vypráskání soupeře nedošlo. Hosté mají modré pláštěnky.

SUPPORT: V prvním poločase i přes to, že se celou dobu prohrává je support velmi dobrý. Borci na hřišti se snaží a to probouzí i zbytek stadionu. Ve druhém poločase je to slabší a za stavu 2:0 je slyšet hosty, kteří nás na svém webu oznámkovali známkou 2-. My fanoušky neznámkujeme, protože to nemáme zapotřebí, ale tentokrát uděláme výjimku a dáváme Sigmě 1*...

POD ČAROU: Kaňkou zůstává chování některých fanoušků Sigmy před zápasem, kteří obírali civilisty a děti cestou na fotbal. Po zápase v parku se za civilisty staví BWA.

Fotogalerie připojená k tomuto článku: FCS v. Sigma tlesk tlesk Sigma - první 3 fotografie

Slovácko poprvé v sezóně prohrálo doma a to částečně poznamenalo i fanatickou atmosféru.