registrace

home   o fanaticos

Report ze zápasu s Libercem + VIDEO!

neděle, 20.10.2013 21:22

11. kolo fotbalové ligy přiválo na Slovácko silný Liberec, který se snaží bojovat nejen na české půde, ale také v Evropské lize. První poločas byl vyrovnaný, Liberečtí dokonce trefili břevno naší branky, ale stalo se nevídané – Slovácko proměnilo jednu ze svých šancí a po dlouhé době se dostalo do vedení v zápase! Jirka Valenta skóroval netradičně hlavičkou. Druhý poločas začíná v přísné režii domácích hráčů, už ve 47. minutě zvyšuje svým 99. gólem Libor Došek, zanedlouho přidává třetí branku Milan Kerbr a pak přichází opět Liborův čas, který střelou ze střední vzdálenosti vstřílí čtvrtý gól Slovácka a svůj stý ligový gól! Liberečtí ještě korigují výsledek dvěma góly, ale to už nic nemění na tom, že konečně od července získáváme doma zasloužené tři body a čeká nás posun tabulkou.

Podobné články

DIVÁCI: Na stadion si v celkem příjemném podzimním počasí a po dvoutýdenní ligové pauze našlo cestu slabších 4076 diváků. Doufejme, že sobotní střelecké hody přilákají do ochozů další fanoušky již na utkání s Duklou. Hostů z Liberce dorazilo asi padesát.

ULTRAS: Fanoušci Slovácka se prezentují sektorovou vlajkou, obohacenou o nalepené obouručky a mávačkami v dolní části sektoru. V sektoru se objevuje taky pár petard. Liberečtí si přivezli nápis „Chachaři, přiznejte ředidlo,“ odkazující na nápisy Baníku, které vzkazovaly Libereckým, aby přiznali barvu, co se týče jejich poměrů v kotli a mentality. Oba kotle byly ozdobeny několika vlajkami.

SUPPORT: Značně přořídlý kotel (ať už kvůli výsledkům či výzvě lídra kotle Mirka) předvedl velmi slušný výkon. V prvním poločase jsme se více jak 20 minut v kuse bavili jedním jednoduchým popěvkem. Atmosféra v druhém poločase narůstá, když vstřílíme v rychlém sledu další tři branky. Stadion se skvěle zapojil do pokřiku Libor Došek, u kterého člověku naběhla husí kůže. Po dvou obdržených brankách jde support trochu dolů, což je určitě škoda, protože 4-2 je i tak krásný výsledek. Liberecké fanoušky nelze z pohledu našeho kotle příliš hodnotit, zdálo se ale, že první poločas si užili a ve druhém už byli poněkud opařeni děním na hřišti.

POD ČAROU: Kotel evidentně prořídl o několik desítek lidí, pokud to ale znamená aktivnější fandění a lepší mentalitu, není se čeho do budoucna bát. Příští kolo nás čeká blízký výjezd do Olomouce, tak se zformujme a ukažme na hostujícím poli, že za něco stojíme!