registrace

home   o fanaticos

Report ze zápasu se Slavií Praha

středa, 29.09.2010 16:21

Hodně dlouho trvalo, než se podařilo vystřízlivět z pátečního zápasu se Slavií Praha. A že byl důvod pít... Velmi očekávané utkání se Slavií se hrálo již v pátek za přítomnosti televizních kamer. I přes to, že bylo utkání v televizi si cestu na fotbalový stadion Miroslava Valenty našlo téměř sedm tisíc fanoušků, kteří si mohli zařvat gól již ve dvanácté minutě, kdy se z pokutového kopu trefil Švancara. Ve druhém poločase znovu porodil Láďa Volešák, aby v samotném závěru dorazil Slavii střídající Szmek.

Podobné články

DIVÁCI: Na stadion dorazilo 6951 diváků, kteří se rozhodně nenudili a zapojovali se do povzbuzování. Za stavu 2:0 se stadionem valí Mexická vlna, do které se bez ostychu zapojuje i sektor VIP.

ULTRAS: Jako vždy je sektor domácích ozdoben většími vlajkami. Kromě tradiční Slovácko je Morava a pyrotechnika není zločin, je premiérově vyvěšena Garfieldová vlajka Fanaticos. V sektoru B3 se nachází nové obouručky a ve druhém poločase je vytaženo choreo se znakem 1.FC SYNOT s nápisem "deset let síly" Toto choreo se nachází na síti a po stažení je nad hlavami fanoušků roztažen znak 1.FC Slovácko s nápisem "deset let jednoty"

SUPPORT: Po celou dobu utkání je na stadionu výborná atmosféra, o kterou se stará kotel domácích v sektoru B3. Zejména jeho spodní část je neustále v pohybu. Fanoušci Slavie fandí jen velmi sporadicky a na Moravu jich dorazil jen velmi malý počet. V sektoru hostí převažují Jidáši z Moravy.

POD ČAROU: Ve Slovácké dědině se po zápase slaví a pak se vše stěhuje do města, kde je neuvěřitelné množství pyšných slováckých fanoušků. Kde se jenom vzali...

Fotogalerie připojená k tomuto článku: 1.FC Slovácko - SK Slavia Praha - první 3 fotografie