home   o fanaticos

Report ze zápasu s Viktorií Plzeň + VIDEO

neděle, 26.10.2014 21:55
images/clanky/slo_plzen2.JPG

Ve 12. kole Synot Ligy hostilo Slovácko vedoucí Viktorii Plzeň. Za Slovácko nemohl nastoupit vykartovaný Došek s Divišem a také zraněný Dočekal. Západočeši tak byli před zápasem jasní favorité. Na hřišti byla ale hra v prvním poločase spíše srovnaná. Slovácko poctivě bránilo, využívalo ofsajdových pastí a do útoku vyráželo směle. Celý zápas tak rozhodla jedna chybka, kdy obrana neuhlídala v 62. minutě Hořavu, jenž zařídil stav 0:1. Slovácko pak mohlo srovnat po střele Kerbra či Kaloudy, to se ale nepodařilo, a tak si Plzeň z Moravy odvezla všechny tři body.

Podobné články

DIVÁCI: Utkání navštívilo 5408 diváků, je škoda, že alespoň v utkání s vedoucím týmem jsme nepřesáhli hranici 6000 fanoušků. Nicméně venku bylo už poměrně chladno a výkop utkání 20,15 je pro mnohé okolní také pozdní. Hosté z Plzně zaplnili asi půlku sektoru, přijeli je podpořit také Brňané.

ULTRAS: Fanoušci Viktorky se neprezentovali. My vytahujeme v prvním poločase choreo na síť s naším majitelem panem Zemkem. Na obrázku je vyobrazený Zemek jako zeman a nápis SLOVÁCKO JE KRÁSNÁ ZEM, ZEMEK JE TU ZEMANEM. Další prezentací jsou igelitové obouručky s nápisem MODROBÍLÍ doplněné balónky. Během zápasu je odpáleno také nějaké pyro, v poslední minutě od nás ze sektoru přiletí i jeden kus na hřiště, což nelze komentovat slušným slovem.

SUPPORT: Slušně zaplněný kotel v nové kolekci triček Modrobílí fandí dobře od začátku zápasu až do konce. Semtam jsme trochu zdrbnutí zimou, ale jinak předvádíme velmi dobrý support. Nálada neklesá ani po obdržené brance, spíše gradují pokřiky na rozhodčího a paní Damkovou. Na konci hráčům děkujeme za srdnatý výkon.

POD ČAROU: Už tuto středu po státním svátku nás doma čeká odvetné pohárové utkání proti Baníku a v sobotu jedeme na nejbližší ligový výjezd této sezóny do Brna, takže všichni nachystat výjezdové kartičky a nahlásit se!