registrace

home   o fanaticos

Report ze zápasu s Baníkem Ostrava

pondělí, 06.10.2014 21:27

V 10. kole Slovácko doma přivítalo Baník Ostrava. Baník měl na svém kontě 14 bodů jako Slovácko, i když v každém zápase vstřelil maximálně jednu branku. Slovácko minule propadlo v Teplicích, a tak chtělo napravit dojem. To se ale vůbec nepovedlo. Slezané poctivě bránili a nebáli se ani útočit, což vyústilo v jejich vedení již v 18. minutě. Slovácku se podařilo vyrovnat první ligovou brankou Marka Havlíka před koncem prvního poločasu. Ve druhém poločase se nechal po druhé žluté vyloučit Rada a domácí dohrávali v deseti. Drsnou tečku za nepodařeným zápasem nám připravil v nastavení Frydrych, když se mu podařilo zvrátit skóre na 2:1. Baník si tak odvezl všechny body.

Podobné články

DIVÁCI: Moravskoslezský souboj navštívilo 5658 diváků, což je pěkné číslo. Hostů se v sektoru sešlo kolem 800.

ULTRAS: Zápas přinesl vícero aktivit. Jako první se prezentovali Chachaři, když v 10. minutě vytáhli kartoniádu doplněnou igelitem s nápisem 1312. Slovácko si připravilo prezentaci k nejlepšímu střelci Liboru Doškovi s igelitovými „kartóny“ s číslem 7 a nápisem LIBOR DOŠEK. Baníkovci také pomocí nápisů vyjádřili podporu kamarádům. Oba tábory nešetřily pyrotechnikou ani vlajkami.

SUPPORT: Konečně plný slovácký kotel se oproti značně početnějším chacharům nenechal zahanbit. Nepředváděli jsme vůbec špatný support s ohledem na vývoj na hřišti. Rozhodně se jednalo o naše nejlepší domácí představení v této sezóně. Opět jsme si užili sedačkový chorál Modrobílí alé alé alé, který se pomalu ale jistě stává naším nejoblíbenějším :-)

POD ČAROU: Situaci na hřišti necháme stranou, v hledišti to mělo pořádný náboj na obou stranách a stálo to za to. Už ve středu nás čeká výjezd na Bazaly v rámci pohárového utkání, kdo má čas, ať jede podpořit Slovácko a pomoci mu oplatit ligovou prohru! O víkendu je repre pauza a pak jedeme do dalekého Liberce.