registrace

home   o fanaticos

Report 3. kolo: Slovácko - Baník 5:2

úterý, 15.08.2017 17:00

Ve třetím ligovém kole ročníku 2017/2018 přivítalo Slovácko na domácí půdě Baník Ostrava. Baníkovci se se Slováckem utkali již v přípravě, kde vyhráli 6:1. První dva ligové duely se jim také povedly, když Chachaři přehráli Brno a remizovali se Slavií. Slovácko se nenechalo statistikami zaskočit a vstoupilo do zápasu fantasticky, když se v 6. minutě prosadil Tomáš Zajíc, který dorazil střelu Havlíka. O šest minut později Vlasťa Daníček propálil vše, co mu stálo v cestě a Slovácko vedlo již 2:0. Následně sám Daníček vytvořil gólovku pro Havlíka, který neměl s dorážkou do prázdné brány problém, a tak Slovácko po 23. minutách hry vyhrávalo 3:0.

Podobné články

Zápas získal zápletku ve 28. minutě, když po neodpískaném faulu na Marka Havlíka zahrávali hosté standardku, ze které snížil hlavičkou Šindelář. Ve 36. minutě snížil na 2:3 z pohledu Baníku Baroš z penalty. Slovácko se mohlo ocitnout v úzkých, to by ale nesměl Standa Hofmann ve 45. minutě proměnit hlavičku – rázem jsme vedli znovu o dvě branky a do šaten se šlo za stavu 4:2.

Ve druhém poločase se hrál svižný fotbal, oproti první půlce však padla „jen“ jedna branka, to když Marek Havlík po krásné přihrávce Filipa Kubaly upravil v poslední minutě zápasu na konečných 5:2.

DIVÁCI: Utkání navštívilo 6115 diváků. Hostů z Ostravy se sešlo na tribuně D kolem 1200.

ULTRAS: Chachaři si připravili červenobílou kartoniádu k tématu 100 let od bitvy u Zborova s nápisem „MUŽNĚ JSTE SE BILI!“. Slovácko si připravilo pouze vlajky a obouručky.

SUPPORT: Skóre zápasu nám hrálo do karet, na náš nepříliš velký počet jsme předvedli velmi dobrý support. Jak už bylo řečeno i před zápasem, na tribunách se odehrál souboj Davida s Goliášem. Chachaři fandili celý zápas i přes nelichotivý výsledek, jak je jejich zvykem.

PŘÍŠTÍ ZÁPAS: V pátek od 20:15 se na pražské Letné střetneme se Spartou Praha, HLASTE SE!