Jméno:   Heslo:  
registrace
  
 
home   o fanaticos

FANATICOS CUP: Představení týmů - díl V: Staré Město + FC ONV

středa, 06.02.2013 08:00
images/clanky/triko_fanaticky.jpg

Již příští sobotu tu máme očekávaný III.ročník FANATICOS Cupu. Do té doby Vám přineseme krátké seznámení s každým týmem. Ptali jsme se jich předpokládané osazenstvo na turnaji a jednotlivé funkce hráčů. Dále jak dlouho již fungují pohromadě, v jakém lokálu se schází, jak dlouho navštěvují Slovácko a kde zápasy sledují. A na závěr tipy jejich umístění na turnaji a našeho klubu na konci sezóny.

Podobné články

Zároveň prosíme týmy, které ještě toto "krátké" info o týmu nedodali, aby tak učinili na mailové adrese pořadatelů turnaje: fanaticos-cup@email.cz.

Dnes Vám přinášíme vizitky týmů Staré Město a FC ONV.

Staré Město 

Sestava: L.Čevora (C), Z.Čevora, A.Zelinka, L.Grebeň, M.Koželuha, V.Tománek, F.Ježo, F.Ordica.

Náš tým se zůčastnil zatím tří turnajů. První byl summer Fanaticos cup, kde jsme skončily na třetím místě. Další dva turnaje byli Machin cup a Angel cup, kde jsme totálně vyhořeli a nepostoupily ani ze skupiny.

Poskládaly jsme se při příležitosti summer Fanaticos cupu. Snažíme se scházet všude možně, ale nejvíce na stadioně a na fotbalových hřištích.

Většina našeho týmu fandí Slovácku 5-8 roků.

Náš cíl je dostat se co možno nejdál.A jestli máme tipovat umístění Slovácka, tak to tipujeme na 4-5 místo :)

FC ONV

Sestava: Do brány se nám postaví Jaroslav Ťok, Dennis Petratur (C), Martin Chrástek, Honza Pavlas, Tomáš Kumbár, Vojta Pančík, Tomáš Vrána, (Lukáš Drechsel, Zbyňek Pavlas, u těchto dvou hráčů není ůčast na 100%).

Tak většinou se scházíme na trénincích,ve škole a venku když se potkáme a nebo jdem pokecat.

Na zápasech nás najdete v kotli a na Céčku.

Tak tenhle tým jsme dali dohromady teprve na tenhle turnaj, ale spousta znás si spolu zahrála už v žácích, v dorostu a někteří ted hrají za muže - hrajeme spolu zápasy za Novů Ves takže nějaká sehranost tam je.

Dva znašich členů zažili první místo v krajské soutěži sk. B – Martin a Dennis.

Tak co bysme očekávali od Fanaticos cupu - hlavně se sejít a užít si srandu, a přece jen se po dlouhé době trochu rozhýbat dostat se do formy před jarní částí sezony a chtěli bychom se úspěšně umístit proto by nebylo na škodu nebýt v zádní části tabulky.

Pocházíme všichni z Ostrožské Nové Vsi.Share |
Jméno Heslo
text
 • Arge - 09.02.2013, sobota, 06:25

  nestálo to na dvou sparťanech,byli sme tu do noci sme to jeste nejak poskladali ale proste lidí je málo

 • Šovkovskij - 09.02.2013, sobota, 04:59

  Mrzí mne, jak to dopadlo. Pokud ovšem celý tým stojí na dvou sparťanech, je to smutné. Kluků z ONV tam bylo snad sedm, či osm, krásně to mohli odehrát v takovém počtu. Jak říkám, mrzí mne, až kam to došlo a vnímám to jako trošku natruc...

 • Arge - 08.02.2013, pátek, 22:36

  FC ONV nejede, vic nic neni potreba dodat. Bye

 • egi - 08.02.2013, pátek, 19:25

  Nejsu účastník turnaje,ale zaráží mě drzost Denise který se hlásí k fanouškům FCS.Fandit a fandit je rozdíl-aspon podle mě.Odehrál několik zápasů za žáky FCS,hlásí se k fans FCS a když přijede Sparta,tak si na sebe navleče spartanský dres a vleze k nin do sektoru a fandí odušu.Toto može provéct jenom DEMENT!!!!

 • Babu - 08.02.2013, pátek, 10:18

  šovki: asi tak :-) on je přece strašně fajn, jen fandí Spartě, tak nevadí, že bude na tunaji FANOUŠKŮ SLOVÁCKA, který se nehraje pro výhru, ale pro podporu, Fanaticos, radost a tak.. nevysvětlíš nekterým asi :-)

 • Šovkovskij - 07.02.2013, čtvrtek, 16:07

  Já bych to s johnym11 už nějak neprobíral, evidentně vůbec nechápe, co se mu tady celou dobu snažíme vysvětlit a to je fakt, že se jedná o turnaj fanoušků Slovácka, nikoliv ostatních klubů. Nikdo jistě nezpochybňuje charakter těch kluků, ale tady jde o to, že se jedná o turnaj fandů Slovácka a v takovém případě tam příznivci ostatních týmů nemá co dělat. Já se obávám si domyslet, co by se nám stalo, kdybychom přijeli na Chachar Cup do Ostravy nebo na turnaj Sparťanů, řekl bych, že bychom byli nějakou dobu v péči lékařů - a určitě by tam naši ostravští či sparťanští přátelé neřešili, že jsme "jinak docela prima kluci":-)

 • eLucky - 07.02.2013, čtvrtek, 15:59

  to johny11: delas si srandu?:D To je uplne jedno... JE to fanousek Sparty = nema tam co delat!

 • johny11 - 07.02.2013, čtvrtek, 15:55

  Jenomže on je naprosto v pohodě fanoušek Sparty. Není to takové hovado jako ti ostatní :) .. Ale to už je ejdno -

 • Babu - 07.02.2013, čtvrtek, 10:19

  johny11: máš to v hlavě v pořádku? Nikde nikdo nenapsal, že je chce zmlátit, do té doby, nežs to nevytáhl z klobouku ty?! A fakt nechápu, čemu nerozumíš na tom, že je to Fanaticos cup, turnaj fanoušků Slovácka, ne turnaj fanoušků Gambrius ligy, je to turnaj pro radost, trochu sportu a třeba i seznámení se, ale ne pro trofeje a hádky, což nemění nic na tom, že lidi, co fandí spartě a na slovácku byli jednou, tam emají prostě co dělat.. taky nepojedeš na turnaj Plzně nebo Budějovic, ne?

 • eLucky - 07.02.2013, čtvrtek, 07:16

  to johny11: Plances kose s banama zas, nikdo tu nechce nikoho mlatit za to, ze fandi jinemu tymu. Nicmene pokud je nekdo "fanousek" Sparty a pride na turnaj Slovacka, tak by si po tlame zasluzil!

 • Arge - 06.02.2013, středa, 22:06

  Ne

 • Sleeper - 06.02.2013, středa, 22:01

  žádného Sparťana tam doufám neuvidím ;)

 • Arge - 06.02.2013, středa, 21:21

  ↓ asi tak no,snad se budou chovat normalně

 • johny11 - 06.02.2013, středa, 21:18

  Vypadá to že přijedou z ONV jen kluci :) .. Tak bych prosil aby se snima jednalo stejně jako s dospělíma jelikož Jsou také fanoušci Slovácka .... Jen mě mrzí žeste zbytek týmu nemohli přijat. :P

 • molinka - 06.02.2013, středa, 21:11

  tak to já sem neřekla, jestli to řekl někdo jiný tak to už je jeho věc, navíc sem si psala s Martinem a napsal mi, že to uplně chápe, že se nám to nelíbí, tak zas to berme aj takto. Já třeba s Martinem vycházím dobře, a nevadí mě že si chce zahrát ale pochop, pořád jde o ten princip, že je to turnaj fanoušků SLOVÁCKA, Sparťanům by se taky nelíbilo kdyby se na jejich turnaj přifařil fanoušek Slavie :D

 • eptick - 06.02.2013, středa, 20:37

  Ja rikam, ze je chci zmlatit.

 • johny11 - 06.02.2013, středa, 20:31

  Ale zdá se mi ubohé zmlátit někoho kdo fandí jinému týmu.Oni si chtěli jen zahrát a vy jim chcete rozbit hubu jak to tak vypadá.

 • molinka - 06.02.2013, středa, 20:26

  milý Johny, nikde jsem tady nečetla že by kluky chtěl někdo zmlátit, ale uvědom si ten princip, bavili jsme se už i v diskusi na fcb u události, že by nebylo vhodné kdyby se turnaje účastnily osoby, které ke Slovácku nemají vztah, protože jsme chtěli vytvořit akci pro "fanoušky Slovácka" pobavit se mezi sebou. Já vím, že kluci nechtěli určitě vyvolávat nějaký konflikt a chtěli si přijít jen zahrát, ale myslím, že se řeklo turnaj pro fanoušky Slovácka a ne pro fanoušky Sparty...uvědomuješ si ten princip?? Jinak přikládám otázku vedoucího kotle Miry kterou uvedl na zdi k události: Čmaňo jen doufám, že tam nebudou přihlášení lidi co nemají s Fanaticos nebo kotlem nic společného ... naposledy jsem tam viděl spoustu hráčů, které jsem předtím v kotli nikdy neviděl ...

 • johny11 - 06.02.2013, středa, 20:10

  Zdravím ... Pro mě je osobně překvapením jak se zde chováte k týmu ONV .. chápu kluky že si chtěli přijít jen zahrát a že jim asi endošlo že je budou chtít nějací pitomci zmlátit za to že chodí na Slovácko .. někteří často,někteří málo. Ale fandí někteří jinému týmu ... pro mě ste zde všichni ubožáci ti co proti nim něco máte ... aby vubec dojeli po tom jak ste se tady předvedli.

 • molinka - 06.02.2013, středa, 17:47

  dá se říct, že tým ONV je složený z různých věkových kategorií, já teda kluky co jsou kromě Martina Chrástka a jejich kapitána Dennise Petratura v kotli vidívala, takže to beru že si chcou zahrát ale u těchto dvou nechápu proč se chtějí účastnit turnaje fanoušků FCS když mezi ně nepatří

 • Babu - 06.02.2013, středa, 17:20

  nikoho z týmu z ONV neznám, jediné jméno

 • Arge - 06.02.2013, středa, 15:38

  ovšem, ale pár jmen mi neco pripomíná a řekl bych že tam maji i 12let, no uvidi se v sobotu :))

 • Šovkovskij - 06.02.2013, středa, 15:35

  Arge: Obávám se, že jsi to ne zcela pochopil: "...spousta znás si spolu zahrála už v žácích, v dorostu a někteří ted hrají za muže - hrajeme spolu zápasy za Novů Ves takže nějaká sehranost tam je." Z čehož vyplývá, mám-li to vzít polopatě, že kdysi hráli v žácích, poté v dorostu a nyní za muže. Je tedy zřejmé, že za žáky již nějaký ten pátek, či neděli již nehrají.

 • Arge - 06.02.2013, středa, 15:15

  ale spousta znás si spolu zahrála už v *žácích* ... já osobně bych si s sebou netahal žáky kdyby mně šlo jen o výhru

 • ondicz - 06.02.2013, středa, 13:08

  zajímavé fakta vydala Molinčina taška....nechcete ty moravské rudochy nechat v rámci fair play doma?

 • eLucky - 06.02.2013, středa, 12:47

  to Šovki: ten manžestr mu vyčítám právě proto, že Slovácko u něj v tomto není zřejmě před těma šupkama;) Taky "fandím" manu, ale to je asi takové fandění jak moravští Sparťani... Hlavně mně nasralo, že sem ho roky tahal sebů na Slovácko a on pak takto zradí:(

 • Šovkovskij - 06.02.2013, středa, 12:18

  eLucky: Nicméně máš pravdu v tom, že to záleží na konkrétních lidech a týmech, jak k tomu přistoupí a jestli jedou na turnaj fanoušků, nebo si spíše jedou pro trofej. To už záleží na každém, jak se s tím vypořádá a dá zabrat svému svědomí:-)

 • Šovkovskij - 06.02.2013, středa, 12:15

  eLucky: Tak je pravda, že Manchesteru fandí, ale je taky fakt, že na Slovácko zajede, neříkám, že pravidelně na každý zápas, ale myslím, že jej Synot pořád zajímá. Samozřejmě, už to z jeho strany bohužel není takové, jak bývávalo (i skrz ty pralesní ligy, které hraje), ale pořád k tomu klubu má nějaký vztah. A ten Manchester bych mu nevyčítal, každý, až na pár výjimek, má v zahraničí nějaký klub, kterému fandí, myslím, že to je zcela normální. A jestli to jsou United, Chelsea, Barca, Real, Barca, AC Milán, Slovan Bratislava, Zimbru Kišiněv či Dynamo Kyjev, je zcela druhořadé. Podstatné je, že na prvním místě je přece Slovácko:-)

 • eLucky - 06.02.2013, středa, 12:06

  to Šovki: pokud je mi známo, tak mezi sebou máte jednoho Slováckého zběha fandícího jakémusi pojebanému Manžestru;)

  Jinak bohužel není dost dobře možné u něčeho takového ohlídat, aby se ti do sestav některého týmu nedostali "fanoušci"... a jelikož tu Spartě fandí kdejaké buzna, tak ta pravděpodobnost je prostě vysoká.

  Nicméně je to o lidech. Pokud nejsu schopný poskládat tým z fanoušků Slovácka, tak bych ten tým neměl vůbec hlásit do takového turnaje!

 • Šovkovskij - 06.02.2013, středa, 11:39

  Určitě nejen mně se to taky vůbec nelíbí. Myslím, že proběhla široká diskuse na téma, aby se turnaje FANATICOS zúčastnili jen a výhradně fanoušci Slovácka. Třeba my Drslavjané jsme složeni jen z fanoušků a je nám jasné, že ta kvalita nebude nejvyšší. Jsme však fanoušci a jedeme si s kamarády zahrát fotbal, pobavit se a pokecat s ostatními fanoušky. Pokud bychom chtěli, taky si můžeme natahat posily, které Slovácko nezajímá a hrát o nejvyšší příčky, ale to není naše cesta, termín "fanouškovský" jsme si vzali prostě za svůj a doufám, že tak učinily i ostatní tábory.

 • molinka - 06.02.2013, středa, 11:32

  jako kluci z ONV nezlob te se na mě ale vzít si do družstva sparťany, kteří na Slovácku byli jenom když u nás hrála Sparta a to ještě fandili jí do mužstva je trochu divné ne, když je to turnaj fanoušků slovácka a jestli to děláte jenom kvůli tomu že hrají fotbal normálně tak je to trochu ubohé...

 • Šovkovskij - 06.02.2013, středa, 11:11

  Tak určitě:-)

Další články:
17.03.2013, neděle, 23:05 - Report ze zápasu s Příbramí
11.03.2013, pondělí, 17:06 - Report z výjezdu do Teplic
06.03.2013, středa, 21:07 - Report ze zápasu s Duklou Praha
16.02.2013, sobota, 21:00 - R.I.P. Renek Mahdal
12.02.2013, úterý, 07:51 - FANATICOS CUP: Výsledky turnaje fanoušků
VIDEA
Další články
 R.I.P. Mira Šoustek 30.11.2011, středa, 11:26  
   R.I.P. Mira Šoustek
Dnes na Širůch aneb Blbá nálada za námi! 11.06.2011, sobota, 06:35  
  Dnes na Širůch aneb Blbá nálada za námi!
Fanaticos? A sme to my? (Su to já?) 12.04.2010, pondělí, 23:18  
  Fanaticos? A sme to my? (Su to já?)
BLOG FANOUŠKŮ
1. FC Slovácko získalo významn... 30.10.2020, pátek, 11:02  
  1. FC Slovácko získalo významn...
Slovácko výrazně posiluje aneb... 01.04.2018, neděle, 13:44  
  Slovácko výrazně posiluje aneb...
přidej vlastní článek
DISKUSE
05.11.2020, čtvrtek, 16:42 - Šovkovskij
Děkuji, za pozitvní (komentáře), jsem velice rád!:-)
02.11.2020, pondělí, 20:29 - Rado
vtipný aprílový článek od bloggera
31.10.2020, sobota, 08:16 - brouček
super
06.08.2020, čtvrtek, 07:01 - riedlss
Kolja: http://www.fcslovacko.cz/clanek/informace-k-prodeji-permanentek/7779.html
06.08.2020, čtvrtek, 05:46 - Kolja
Zdarec chci se optat bude prosím ještě možnost vyměnit permanentku b3 diky za odpoved
všechny komentáře
SUPPORTERS.CZ
http://www.supporters.cz/
FOTOGALERIE
Fanaticos Cup 2016

Invaze do Ševcova!
FCS - Plzeň
Invaze do Brna
kompletní fotogalerie
FCSLOVACKO.CZ
05.08.2021, čtvrtek, 11:21
Petržela: V Plzni musíme být produktivně...
02.08.2021, pondělí, 18:41
VIDEO: Michal Kohút nejen k vítězné tref...
02.08.2021, pondělí, 08:00
VIDEO: Jan Kalabiška po zápase s Dynamem
 
Více na fcslovacko.cz
FCSLOVACKO.COM
včera, 11:04
Slovácko vstřebává vyřazení. J...
24.09.2023, neděle, 09:47
Porážka na Spartě? Výstřel do ...
24.09.2023, neděle, 09:41
Svědík chválil i káral: Pořád ...
 
Více na fcslovacko.com
© 2008 Copyright fanaticos.cz & eLucky
FCSlovacko.com - FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace